Cimbalová kapela na svadbu

Obrad

Nič nenavodí romantickejšiu atmosféru ako akustický svadobný pochod pri obrade. A čo by ste povedali na Yesterday alebo Love me tender pri gratuláciach? Cimbalová kapela Salon Orchestra Vám prinesie jemné hudobné pozadie, ktoré navodí nezabudnuteľnú atmosféru nielen pre mladomanželov, ale aj hostí. 

Hostina

Ľudia sa usádzajú, zoznamujú, alebo naopak stretávajú po dlhšom čase. Postupne sa presúvame od klasických skladieb k veselšim, ktoré nevyrušujú pri rozhovore, ale ľudia si pri nich začínajú pospevovať. Takto začína zábava pri cimbalovej kapele!

Zábava

Prichádza prvý mladomanželský tanec, a postupne sa pripájajú hostia. Valčík, polka, čardáš, či tango, stačí si povedať. Cimbalová kapela Salon Orchestra má široký repertoár ľudových piesní, a každému z hostí veľmi radi zahráme tú jeho. Určite nebude chýbať ani rýchle cigánske kolo, a na záver Na Kráľovej holi... 

Hudba "na kľúč"

Zabezpečíme Vám všetko okolo hudby, a Vy sa budete mať čas venovať iným veciam. Cimbalová kapela, profesionálny DJ, ozvučenie, osvetlenie, a dokonca čepčenie nevesty speváčkami. Požiadajte o cenovú ponuku šitú na mieru, a hudbu nechajte na nás!

Kde sme už hrali?

Kliknite na obrázok a možno aj vy nájdete to správne miesto pre Váš nezabudnuteľný deň. 

Please reload